استفاده از مزایای پرده اداری لوردراپه و کاربرد آن

استفاده از مزایای پرده اداری لوردراپه و کاربرد آن - پرده راد

مزایای پرده اداری لوردراپه یا همان پرده های عمودی سبب شده تا استفاده از آن در بیشتر شرکت ها و ادارات همچنان ادامه داشته باشد و امروزه با وجود امکان چاپ تصاویر مختلف بر روی این پرده، چه بسا این استقبال بیشتر هم شده است.

اما این تنها دلیل استفاده از پرده های لوردراپه نیست، بلکه این پرده دارای ویژگی های بسیار زیادی است که سبب شده، اقبال از این نوع پرده برای پوشش درب و پنجره ها، توسط دفاتر اداری و تجاری، شرکت های مختلف، سالن ها، هتل ها و… کماکان ادامه داشته باشد.

در این مطلب قرار است تا با هم مروری بر خصوصیات اینگونه پرده ها داشته باشیم، پس با ما همراه باشید.

مزایای پرده اداری لوردراپه و استفاده از آن

انتخاب پرده برای دکوراسیون داخلی دفاتر کاری، ادارت، شرکت ها، مؤسسات و… به سبب داشتن زیبایی بصری و تناسب آن با محیط، کار بسیار دشوار و مهمی است.

شاید بر این باور نباشید، اما انتخاب مناسب و درست پرده ها و زیبایی و جذابیتی که در محیط ایجاد می کنند؛ علاوه بر بالا بردن روحیه افراد و راندمان کاری، در جذب مخاطب و مشتری! هم بسیار مهم و تأثیرگذار خواهد بود.

پرده های لوردراپه از این حیث انتخاب بسیار مناسبی هستند، چون هم به لحاظ شیک و مدرن بودن و هم به لحاظ کلاسیک بودن پرده، شما را بی نیاز کرده و پس از نصب آن در محیط کار خود، مطمئناً از این گزینش راضی خواهید بود.

با اینکه پرده های لوردراپه، از قدمت زیادی برخوردار هستند و پس از آن انواع مدرن دیگری از پرده ها وارد بازار شده اند، اما استفاده از این پرده بخصوص در محیط های اداری و تجاری، با رضایت حداکثری مشتری ها، کماکان ادامه دارد.

استفاده از مزایای پرده اداری لوردراپه و کاربرد آن - پرده راد

عملکرد پرده لوردراپه

پنل های این پرده بر روی یک ریل آلومینیومی قرار می گیرند و با داشتن تیغه های عمودی از قسمت پایین، بوسیله یک زنجیر به یکدیگر متصل می گردند، که البته بصورت خطی باز و بسته می شوند و قادرند تا زیبایی و شکوه خاصی را در دفاتر و فضاهای کاری بوجود آورند.

برای استفاده از مزایای پرده ی اداری لوردراپه در حالت سایه روشن، نوارهای پرده  بصورت متوالی و پشت سر هم قرار می گیرند.

از این جهت پرده ها بطور افقی جمع می شوند و به این ترتیب مقدار زیادی و اضافی نور را هدایت و کنترل کرده و حالت سایه روشن بسیار زیبایی  را بوجود خواهند آورد.

مزایای بسیار زیادی که در این پرده وجود دارد، علت اصلی گزینش آن برای مراکز اداری، سازمان ها، شرکت ها وجاهای مختلف دیگر است که برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

سادگی پرده

سادگی این پرده، آسانی و سهولت در نصب و استفاده از این پرده سبب شده است که جزو برترین و پُرمصرف ترین پرده های اداری باشد.

زیرا که برای نصب این پرده نیاز به مهارت و دانش خاصی نیست و تمام افراد با کمی توجه و دقت می توانند آن را براحتی در منازل و یا محل کار خود نصب کنند.

باز و بسته کردن و سایه روشن کردن این پرده هم به وسیله اهرم و یا طنابی که در کنار پرده تعبیه شده است، به سادگی امکانپذیر می باشد و اگر پرده از نوع برقی آن انتخاب شود، با کمک ریموت کنترل می توانید تمامی این کارها را با سهولت بیشتر انجام دهید.

استفاده از مزایای پرده اداری لوردراپه و کاربرد آن - پرده راد

مقاومت بالا

یکی از مزایای پرده ی اداری لوردراپه این است که پرده ها از هر نوع و مدلی که انتخاب شوند، از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

این پرده های عمودی در برابر رطوبت، تابش شدید نور خورشید و سرما و گرمای زیاد، دچار پوسیدگی و پارگی و حتی کم رنگی و بی رنگی نخواهند شد.

همچنین جنس محکم بکار برده شده در پرده لوردراپه که عموماً از پلی استر و ساتن و یا بنر است، در مقابل برخورد عوامل خارجی و ایجاد خط و خش و پارگی مقاومت بسیار بالایی دارد، که این ویژگی بیشتر به علت رنگ الکترواستاتیک بکار گرفته شده در اینگونه پرده هاست.

قیمت مناسب پرده

پرده لوردراپه یکی از ارزان ترین عناصر دکوراتیو است، این پرده دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر پرده هاست و به راحتی می توان آن را برای متراژهای وسیع و جاهای بزرگ استفاده کرد.

به همین دلیل این پرده یکی از پُرفروش ترین پرده ها برای مکان های اداری محسوب شده، که البته نسبت به ارزان قیمت بودن آن نسبت به پرده های دیگر و سادگی در استفاده و نصب، زیبایی زیادی را در محیط ایجاد خواهند کرد.

استفاده از مزایای پرده اداری لوردراپه و کاربرد آن - پرده راد

میزان نوردهی مناسب

یکی از ویژگی های بارز و خوب و مزایای پرده ی اداری لوردراپه در این است که به میزان دلخواه می توان ورود نور را توسط آن ها تنظیم کرد.

یعنی به راحتی می توان با تغییر زاویه پنل های پرده تا حد دلخواه میزان نور ورودی را کنترل کرد، موضوعی که امروزه با وجود انواع مانیتورها و کامپیوترها برای ادارت و شرکت ها موضوعی بسیار حیاتی و جدی به شمار می رود.

در این صورت با گزینش این پرده ها از مزایای بیشمار آن، که برخی دیگر از ان ها را در پست بعدی عنوان می کنیم، استفاده خواهیم کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خصوصیات پرده کرکره چوبی

یکی از زیباترین پرده های دکوراتیو و مدرن موجود در بازار پرده کرکره چوبی میباشد. این نوع پرده به علت القا کردن حس مطبوع چوب