خصوصیات پرده کرکره چوبی

یکی از زیباترین پرده های دکوراتیو و مدرن موجود در بازار پرده کرکره چوبی میباشد. این نوع پرده به علت القا کردن حس مطبوع چوب طبیعی و همخوانی آن با اکثر دکوراسیون ها ( هم پرده اداری و هم پرده های خانگی ) احساس مطبوعی را برای مصرف کننده ایجاد میکند. از طرفی دیگر خود متریال چوب دارای حس سنگینی و لطافت است. از دیدگاه روانشناسی چوب نماینده‌ی طبیعت در خانه است، از طرفی آن را نوعی فرزند آب برمی‌شمارند. به همین علت است که کرکره چوبی دارای همان حس لذت طبیعت به عنوان پرده کرکره‌ی شما خواهد بود.

 

پرده کرکره چوبی

خصوصیات پرده کرکره چوبی چیست؟

  • آکوستیک بودن: این پرده به صورت طبیعی برای خانه‌ی شما نقش یک دیوار آکوستیکی را بازی میکند.
  • متعادل کردن دمای محیط: این پرده به علت طبیعی بودن جنس متریال با سیستم طبیعی و تا حدودی در تابستان حس خنکی و در زمستان نیز حس گرما را برایتان به ارمغان میآآورد.
  • تنظیم دمای نور: سیستم کنترل ساده‌ی این نوع پرده کرکره به شما این اجازی را می‌دهد که بدون دغدغه نور محیط را کاملا گرفته و یا اینکه آن را کاملا در مقابل نور باز کنید، به عبارتی تلورانس نوری این پرده بسیار بالاتر از پرده زبرا است و میتوان از آن نور دریافتی بسیار بالاتر و بسیار کمتری در مقایسه با این پرده دریافت کرد.
  • سهولت در نگهداری و شست و شو: پرده کرکره چوبی تقریبا آسان ترین شست و شو و نگهداری را در بین پرده های موجود در یازار دارد. زیرا هر لایه از این پرده را میتوان بدون دغدغه با دستمالی خیس و یا حتی خشک تمیز کرد.
  • تنوع بسیار بالا: این نوع پرده کرکره دارای تنوع رنگ و طرح بسیار بالایی می‌باشد که در این زمینه توانایی پاسخگویی به اغلب سلایق را دارد.

لازم به توجه است که پرده کرکره چوبی در دوسایز بیست و پنج میلیمتری ( mm 25 ) و پنجاه میلیمتری ( mm 50 ) عرضه می شود.

*

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به کرکره چوبی کلیک کنید.

برای مشاوره با کارشناسان پرده راد در زمینه‌ی خرید پرده کرکره چوبی کلیک کنید، یا یا با شماره‌ی زیر تماس برقرار نمایید.

۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰ (خط ویژه )

به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید پرده لوردراپه

خرید پرده لوردراپه خرید پرده لوردراپه : پرده‌های عمودی یا لوردراپه یکی از انواع مختلف پرده‌ها هستند که برای زیباسازی فضا و البته کارایی بالایشان