خصوصیات پرده کرکره چوبی

یکی از زیباترین پرده های دکوراتیو و مدرن موجود در بازار پرده کرکره چوبی میباشد. این نوع پرده به علت القا کردن حس مطبوع چوب طبیعی و همخوانی آن با اکثر دکوراسیون ها ( هم پرده اداری و هم پرده های خانگی ) احساس مطبوعی را برای مصرف کننده ایجاد میکند. از طرفی دیگر خود متریال چوب دارای حس سنگینی و لطافت است. از دیدگاه روانشناسی چوب نماینده‌ی طبیعت در خانه است، از طرفی آن را نوعی فرزند آب برمی‌شمارند. به همین علت است که کرکره چوبی دارای همان حس لذت طبیعت به عنوان پرده کرکره‌ی شما خواهد بود.

 

پرده کرکره چوبی

خصوصیات پرده کرکره چوبی چیست؟

  • آکوستیک بودن: این پرده به صورت طبیعی برای خانه‌ی شما نقش یک دیوار آکوستیکی را بازی میکند.
  • متعادل کردن دمای محیط: این پرده به علت طبیعی بودن جنس متریال با سیستم طبیعی و تا حدودی در تابستان حس خنکی و در زمستان نیز حس گرما را برایتان به ارمغان میآآورد.
  • تنظیم دمای نور: سیستم کنترل ساده‌ی این نوع پرده کرکره به شما این اجازی را می‌دهد که بدون دغدغه نور محیط را کاملا گرفته و یا اینکه آن را کاملا در مقابل نور باز کنید، به عبارتی تلورانس نوری این پرده بسیار بالاتر از پرده زبرا است و میتوان از آن نور دریافتی بسیار بالاتر و بسیار کمتری در مقایسه با این پرده دریافت کرد.
  • سهولت در نگهداری و شست و شو: پرده کرکره چوبی تقریبا آسان ترین شست و شو و نگهداری را در بین پرده های موجود در یازار دارد. زیرا هر لایه از این پرده را میتوان بدون دغدغه با دستمالی خیس و یا حتی خشک تمیز کرد.
  • تنوع بسیار بالا: این نوع پرده کرکره دارای تنوع رنگ و طرح بسیار بالایی می‌باشد که در این زمینه توانایی پاسخگویی به اغلب سلایق را دارد.

لازم به توجه است که پرده کرکره چوبی در دوسایز بیست و پنج میلیمتری ( mm 25 ) و پنجاه میلیمتری ( mm 50 ) عرضه می شود.

*

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به کرکره چوبی کلیک کنید.

برای مشاوره با کارشناسان پرده راد در زمینه‌ی خرید پرده کرکره چوبی کلیک کنید، یا یا با شماره‌ی زیر تماس برقرار نمایید.

۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰ (خط ویژه )

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مکانیزم پرده زبرا

پرده زبرا – مکانیزم پرده زبرا پرده زبرا یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین پرده ها در بین مردم ایران است. در این مقاله

پرده اداری زبرا
معرفی

مدل های مختلف پرده اداری برای طراحی داخلی محیط کار😉

پرده های به کار رفته در یک فضا، می توانند فضا را به طور کامل تغییر دهند. پرده ها از طریق بافت، پارچه، سبک، رنگ و الگوهای شان نقش مهمی در تغییر فضا دارند. انتخاب یک پرده اداری ایده آل، برای فضای اتاق کار، می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. در اینجا پرده های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته اند، از جمله پرده های میله ای، زبرا، کرکره چوبی، پرده با نوار بسته شده از بالا، پرده ی الیافی، پرده ی محکم روکار، پرده ی توری و پرده موتوری