پرده راد

درباره پرده راد

پرده راد یکی از شرکت های با سابقه در زمینه پرده و دکوراسیون داخلی است. افرادی که آشنایی مختصری هم با این عرصه دارند حتما اسم پرده راد را شنیده اند.

پرده راد چند سالی هست که با توجه به نیاز مفرط اداره جات و فروشگاه ها برای پوشش پنجره دست به نوآوری و اقدامی مهم زده است. آن اقدام، تولید پرده اداری بود. در این سالیان ما نوآوری و تولیدات مبتکرانه خود را حفظ کردیم و از بهترین متریال ها برای مشتریان خود استفاده کردیم.

در این چند ساله توانستیم نیاز مشتریان بسیاری را برطرف کنیم، رضایت مشتریان ما باعث شد که دایره مشتریان وفادار ما گسترده و گسترده تر شود. با بسیاری از ارگان های دولتی، پروژه های عضیم، فروشگاه های زنجیره ای و مطرح و… همکاری داشته ایم. و افتخارو تلاش ما در پرده راد بی شک رضایت مشتریان بوده است.

تیم پرده راد متشکل از افرادی با تخصص در زمینه تولید، کارشناس دکوراسیون داخلی و نصب پرده است. پرده راد به صورت رایگان به خریداران مشاوره خرید در محل میدهد، نصب کننده های پرده ما در کار خود بسیار حرفه ای هستند، نصب پرده های اداری نیاز به مهارتی خاص دارد و نصب کننده های ما همگی از برترین نصاب های کشور هستند.

نمونه کار های پرده راد خود نشاگر توانایی های ما در این زمینه هست، پروژه هایی که حاصل ابتکارات و طراحی های مبتکرانه ی طراحان پرده راد بوده.

هدف پرده راد، ارائه پرده های با کیفیت خارجی و ایرانی برای اداره جات و بیمارستان ها می‌باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پرده راد، می‌توانیم به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و در تمامی بلندپروازی هایتان، حامی شما بمانیم.