بررسی سبک های مختلف پرده اداری😍

پرده اداری شید

تعداد فزاینده ای از مردم امروزه در داخل خانه کار می کنند، حتی اگر بیشتر کارهای یک شخص در داخل انجام نشود، بازهم افراد تمایل دارند، که زمانی را برای صرف مطالعه در اتاق کار خود قرار دهند. استفاده ازیک اتاق برای کار در خانه یا یک اتاق در اداره، نیازمند تجهیزات و امکاناتی برای ایجاد یک فضای جذاب و خلاق است. یکی از این امکانات و تجهیزات، پرده است. انتخاب پرده برای خانه یا محل کار به بررسی و دقت نیاز دارد. هنگام انتخاب پرده به احتمال زیاد به دنبال چیزی هوشمندانه و شیک خواهید بود، که به شما برای ایجاد فضای زیبا و دلنشین کمک کند. در زیر به بررسی سبک های مختلف پرده اداری پرداخته شده است.

سبک های مختلف پرده اداری 👇

پرده ی پنل اداری

پرده ی پنل، بهترین گزینه برای پنجره های بزرگ است. پرده پنل را می توان برای تقسیم  اتاق در دفاتر بزرگ و اطمینان از حفظ حریم خصوصی استفاده کرد. این نوع پرده اداری، می تواند کاملاً باز شده و در معرض پنجره قرار گیرد، تا از حداکثر نور در فضای اداری بهره مند شوید. برای مشاهده محصول خلاقانه پرده اداری پرده راد و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پرده بامبو

پرده های بامبو که به صورت نوار های پهن به یکدیگر متصل شده اند، از انواع زیبا و مدرن پرده های اداری هستند. پرده بامبو، بسیار جذاب بوده و طرفداران زیادی دارد. نوار های پرده بامبو، در رنگ و طرح های متنوعی تولید می گردند.

پرده کرکره آلومینیومی

پرده کرکره آلومینیومی، یکی از مناسب ترین پرده ها در محیط اداری است. این نوع پرده به دلیل سادگی در مکانیزم و جنس با هر محیطی می تواند همسانی داشته باشد. پرده کرکره آلومینیومی، دارای تنوع بسیاری در رنگ می باشد. استفاده از این نوع پرده اداری بسیار ساده بوده و با محیط پیرامون به خوبی هماهنگ می شود. راحتی، نظافت، قیمت مناسب و قابلیت شستشو در این پرده کرکره از محاسن آن می باشد. برای مشاهده عکس ها و محصولات لوردراپه رادپرده کلیک کنید.

 پرده شید

پرده شید، یکی از بهترین گزینه ها برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی منازل و اماکن تجاری و اداری است. این نوع پرده اداری به منظور ایجاد سایه بر روی پنجره ها به کار می رود. برای تنظیم نور، می توان پرده را حول محوری که در بالای آن نصب شده است، بالا یا پایین کشید. پرده شید، به طور کامل در قاب پنجره قرار می گیرد.

پرده های شید از جنس های متنوع مانند، پنبه، کتان، پلی استر و بامبو ساخته می شوند. این نوع پرده اداری با شفافیت های مختلف تولید می شود. پرده شید را می توان به دو صورت دستی و کنترلی، بالا و پایین برد. پرده شید، یکی از بهترین گزینه ها برای مکان های اداری است. برای مشاهده عکس ها و محصولات لوردراپه رادپرده کلیک کنید.

سبک های پرده اداری Neat Fit

این مدل پرده از مدل های جدید جهانی میباشد که به تازگی مرسوم شده است . پرده Neat Fit، روشی آسان و بدون دردسر برای نصب پرده روی پنجره یا درهای uPVC است. با بسته شدن پنجره، پرده به سمت شیشه حرکت می کند و یک عایق کاری شیک را به نمایش می گذارد. این سبک از پرده ها برای درهای پاسیو یا دوتایی مناسب هستند. این نوع پرده اداری، چیزی است که شما برای دفتر مدرن خود لازم دارید. پرده اداری Neat Fit به منظور کاهش گرما و تابش در تابستان طراحی شده است.

انواع پرده ادرای پرده نیت فیت اداری

پرده لوردراپه

به نوعی پرده مدرن گفته می شود، که از نوارهای عمودی تشکیل شده و در راستای افقی جابه جا می شود. نوارهای مذکور که بنا به درخواست کارفرما و به تناسب محل مورد حفاظت برش می خورند. این نوع پرده اداری از موادی ضد حریق همچون تفلون و PVC ساخته می شود. این محصولات توانایی پذیرش طرح ها و رنگ های گوناگونی را دارند و به سادگی در آب شسته می شوند. پرده اداری لوردراپه، با قرار گیری بر روی ریل فلزی، علاوه بر قابلیت انتقال به طرفین، امکان دوران حول گیره نگه دارنده را نیز دارد. برای مشاهده عکس ها و محصولات لوردراپه رادپرده کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه اصلی مربوط به پرده اداری و آشنایی بیشتر با این محصول کلیک کنید

همچنین میتوانید با متخصصین پرده راد از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۷۷۳۶۷۷۷۰

به اشتراک بگذارید:

7 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.