پرده بیمارستان

تحیقیات جدید محققان و پژوهشگران صنعت بهداشت نشان داده است علی رغم پیشگیری های فراوان که در مورد جلوگیری از ورود میکروب‌ها و باکتریای‌ها در مکان‌های آلوده همچون بیمارستان و درمانگاه‌ها، پرده بیمارستان محل مناسبی برای رشد و نمو این موجودات هستند.

این تکثیر و ماندگاری در پرده باعث انتقال و شیوع بیماری به افرادی می‌شود که در آنجا مشغول کار هستند و یا بیمار هستند یا به نوعی با مجیط بیمارستانی رد و بدل دارند.

غوغای روانشناسی در پرده بیمارستان

همین علت یعنی تعدد عبور و مرور پرده بیمارستان باید از رنگی لطیف برخوردار باشند، لزا پرده راد پرده‌های بیمرستانی را در چهار طیف رنگی روشن و مناسب با محیط بیمارستانی و درمانگاهی عرضه میکند.

جنس پرده بیمارستان

جنس پرده بیمارستان نیز از پر اهمیت ترین عناصر تشکیل دهنده و مورد اهمیت در این مکان هاست. به همین خاطر این پرده‌ها با جنس نانو و آنتی باکتریال فراهم شده است و آب گریز بودن این جنس پارچه باعث می شود که مایعات و لک به آن نفوذ نکنند.
متریال مورد استفاده در این پارچه ها به گونه‌ای است که قابلیت شستشوی آن با حفظ کیفیت اولیه وجود دارد. یعنی به راحتی قابل باز شدن و شستشوی آسان دارند. ( برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به شستشوی پرده کلیک کنید.)

پرده های بیمارستان در ارتفاع ۲.۸ سانتی متر که در قسمت‌های بالای آن تور بافته شده به پارچه برای تبادل نور و هوای مطبوع و دما گذاشته شده، تولید و عرضه می‌شود. در قسمت پایین این پرده پارچه‌ای ساده برای حفظ حریم بیمار نیز قرار داده شده است که همین امر موجب راحتی هر چه بیشتر بیمار در محل می‌شود. و از آن می‌توان به عنوان پارتیشن برای جدا سازی هر فضایی نیز استفاده داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما کلیک کنید
یا با این شماره تماس حاص فرمایید.
(خط ویژه)۰۲۱-۷۷۳۶۷۷۷۰

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
۲ دیدگاه
۶ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت به خیر
لطفا لیست قیمت برای تعداد ۱۵ عدد پرده بیمارستانی با خدمات حمل و نصب اعلام فرمایید .
با تشکر

۹ شهریور ۱۳۹۸

با سلام لطفا با واحد فروش تماس بگیرید:
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی

پرده اداری

آنچه خواهید خواند:ویژگی های پرده اداریمدل و رنگ بندی متناسب با فضا در پرده اداری متناسب با نظر کارمندان هماهنگی با سایر عناصر محیطپرده اداری

خصوصیات پرده بیمارستانی

خصوصیات پرده بیمارستانی چیست؟ * خصوصیات پرده بیمارستانی چیست؟ پژوهش‌ها و تحقیقات نشان داده است که پرده ها محلی امن برای رشد و نمو انواع

پرده لوردراپه

پرده لوردراپه پرده‌های عمودی یا پرده لوردراپه یکی از انواع مختلف پرده‌ها هستند . که برای زیباسازی فضا و البته کارایی بالایشان در محیط‌های اداری