نگهداری پرده (قسمت اول – شست و شوی پرده)

پرده یکی از اجزا مهم دکوراسیون تلقی میشود که زیبایی خاصی را آن برای مکان به ارمغان می‌آورد. از آنجایی که پرده یکی از عناصری است که بیشترین جذب آلودگی را به خود دارد نگهداری از این محصول بسیار مهم است. شست و شوی پرده یکی از مهم ترین  اجزای نگهداری پرده می باشد که باید در آن دقت فراوان داشت.

علت کثیف شدن زود هنگام پرده چیست؟

پرده به علت مجاورت با پنجره ها که اصلی ترین راه ورود و خروج گرد و غبار در خانه هستند دچار بیشترین آلودگی و کثیفی میشود و این مشکل در رنگ های روشن بیشتر خود را نشان میدهد.

شست و شوی پرده ها اکثرا به صورت غیر اصولی صورت میگیرد که این شست و شوی غیر اصولی موجبآسیب پذیری هایی مانند:

  • کوتاه شدن
  • ریش شدن
  • چروک شدن

میشود.

به همین علت شرکت پرده راد با استفاده از تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود موفق به جم آوری و گلچین کردن روش هایی در خصوص نگهداری پرده برای شما شده است.

شست و شوی پرده

روش های شست و شوی پرده

راحت ترین روش:

استفاده از بخارشو: استفاده از بخارشو ساده ترین و بهترین راه تمیز کردن پرده است. به این روش که پرده را در سر جای خود با بخارشو تمیز کرده و یا آن را در آورده و به سر بخارشو دستمال حوله‌ای ای را نصب کرده و روی پرده به آرامی بکشید.

مقرون به صرفه ترین روش:

استفاده از مواد شوینده بدون باز کزدن پرده: در این روش شما با ساتفاده از مواد شونده هنگامی که پرده نصب است و بدون باز کزدن آن میتوانید پرده را آغشته به مواد شوینده کنید. سپس با یک دستکال حوله‌ای خشک (ترجیحا اسفنج) پرده را از مواد شوینده پاکسازی کنید.

سنتی ترین روش:

باز کردن و شست و شوی پرده بدون چروک شدن: در روش سوم شما می توانید پرده را از جای خود باز نموده و در مکانی که پرده کاملا در آن جا بشود ( پارکینگ، حمام،حیاط و… ) آن را با استفاده از مواد شوینده شست و شو دهید. بعد از شست و شو مواد را با آب بزدایید و سپس آن را رول نمایید تا خشک شود. بدین ترتیب در زمانی ه پرده را از رول باز خواهید کرد چروکی نیز روی پرده مشاهده نخواهید کرد.

***

پرده راد با بیش از سی سال تجربه در زمینه‌ی فروش و تولید پرده های مدرن و دکوراتیو است.

برای اطلاعات و مشاوره در این زمینه ( شست و شوی پرده ) با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا کلیک کنید.

شماره‌ تماس: ۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
یک دیدگاه
One Trackback:

[…] دارند. ( برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به شستشوی پرده کلیک […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرده چاپی

پرده چاپی پرده ی چاپی چیست؟ با ما همراه شوید. یکی از مهم ترین وسائل تزیینی در منزل یا محیط کار پرده میباشد. پرده علاوه

پرده اداری چیست ؟

پرده اداری چیست ؟ پرده اداری چیست : پرده و پوشش پنجره یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی فضاهای اداری به شمار می‌رود. معمولاً

پرده اداری زبرا
معرفی

مدل های مختلف پرده اداری برای طراحی داخلی محیط کار😉

پرده های به کار رفته در یک فضا، می توانند فضا را به طور کامل تغییر دهند. پرده ها از طریق بافت، پارچه، سبک، رنگ و الگوهای شان نقش مهمی در تغییر فضا دارند. انتخاب یک پرده اداری ایده آل، برای فضای اتاق کار، می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. در اینجا پرده های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته اند، از جمله پرده های میله ای، زبرا، کرکره چوبی، پرده با نوار بسته شده از بالا، پرده ی الیافی، پرده ی محکم روکار، پرده ی توری و پرده موتوری