مزایای خرید پرده های شید اداری و نکات مربوط به آن

مزایای خرید پرده های شید اداری و نکات مربوط به آن - پرده راد

انتخاب و خرید پرده های شید اداری مزایا و ویژگی هایی را در بر دارد که برخی از آن ها با نصب هیچکدام از پرده های دیگر حاصل نخواهد شد و این محسنات را باید فقط در پرده های شید جستجو کنید.

قبل از اینکه اقدام به خرید این پرده ها برای محیط کار و یا منزل شخصی خود کنید، بهتر است تا با بررسی ها و دانش بیشتر در این زمینه، انتخاب مطلوب تری را انجام داده و نسبت به نصب این پرده ها با توجه به نوع دکوراسیونی که دارید، مطمئن شوید.

در این مطلب اطلاعات بیشتری را در این مورد در اختیار شما عزیزان در سایت پرده راد قرار خواهیم داد، که امیدواریم برایتان راهگشا باشد.

مزایای خرید پرده های شید اداری

یکی از پرده هایی که در دکوراسیون های جدید و مدرن امروزه بسیار چشم نواز بوده و به چشم می آیند و با استقبال زیادی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده اند، انواع پرده های شید هستند که در عین ساده بودن زیبا، جذاب و شیک هم می باشند.

می دانید که پرده شید ساده از یک صفحه ی پارچه ای یکدست و صاف تشکیل شده است که مطابق با سایز و درست اندازه چهارچوب پنجره در نظر گرفته شده و در لبه بالایی پنجره به یک میله و یا قاب متصل می شود.

این پرده ها در انواع متنوعی از طرح، رنگ و جنس به بازار ارائه شده که به دو صورت دستی و برقی، با استفاده از ریموت کنترل می توان آن ها را به سمت بالا و پایین هدایت کرده و با توجه به نیاز، در حالت های مختلف از آن استفاده کرد.

مزایای خرید پرده های شید اداری و نکات مربوط به آن - پرده راد

چندین عامل مهم سبب می شوند تا پرده های شید را برای پوشش پنجره ها انتخاب کنیم، به عنوان مثال:

تغییر فضا به سبکی مدرن

اگر قبل از این در محیط خود به دنبال فضایی کلاسیک و سنتی بوده اید و در دفتر کار و اداره و یا حتی منزل شخصی خود از پرده هایی به این سبک استفاده می کرده اید و حالا قصد دارید تا فضا را به سبکی مدرن و مینیمال تغییر دهید، در اولین قدم باید به انتخاب پرده های مناسب فکر کنید.

انتخاب و خرید پرده های شید اداری می توانند گزینش مناسبی برای این منظور باشند، چون این پرده ها در عین سادگی قادرند محیط بسیار متفاوت و خاصی را خلق کنند، که شاید حتی فقط با تغییر پرده ها و مشاهده فضا پس از نصب  پرده های شید، این اندازه تغییر برایتان باور پذیر نباشد.

اما واقعیت این است که پس از نصب این پرده ها، محیطی متفاوت از آنچه که قبلاً داشته اید را تجربه خواهید کرد و با انتخاب طرح ها و رنگ هایی متناسب با دکوراسیون خود، به یک هماهنگی و هارمونی در فضا هم دست خواهید یافت، که این نکته به جذابیت و دلنشین تر شدن محیط پیرامون شما کمک خواهد کرد.

مزایای خرید پرده های شید اداری و نکات مربوط به آن - پرده راد

استفاده از پرده ها بصورت ترکیبی

یکی از مزایایی که در پرده های شید وجود دارد، ترکیب این پرده با پرده های دیگر برای ایجاد زیبایی بیشتر در دکوراسیون است، پس اگر استفاده از این پرده ها را صرفاً بصورت تکی و به تنهایی دوست ندارید و نمی پسندید، پرده های شید این قابلیت را بخوبی دارا می باشند که بر روی آن از پرده های متناسب دیگری بهره ببرید.

سادگی این پرده به شما کمک می کند تا با استفاده از یک شید ساده در داخل قاب پنجره و انتخاب یک پرده پارچه ای از حریر و یا تور بر روی آن و یا حتی انتخاب یک پرده لوکس و مجلل، فضای رسمی تر و متفاوت تری را بوجود آورید، تا از این ویژگی خاص با خرید پرده های  شید اداری بیشترین استفاده را در محیط اداری و یا حتی در محیط خانه برده باشید.

گاهی اوقات هم می توانید از پرده های شید بصورت زیر پرده ای و پوششی برای پرده های نازک تور و حریر کمک بگیرید و بدین طریق و در موقع لزوم از پوشش بیشتری توسط این پرده ها برخوردار شوید، که در این صورت این پرده ها در هر نوع دکوراسیونی قابل استفاده خواهند بود.

مزایای خرید پرده های شید اداری و نکات مربوط به آن - پرده راد

تنظیم میزان نور و روشنایی

یکی از اختلافات چشمگیری که بین پرده های شید با دیگر پرده ها وجود دارد که در فضاهای اداری و کاری بسیار قابل تأمل و مهم هم هست، کنترل میزان نور و دمایی است که بین این پرده ها با پرده های دیگر وجود دارد.

گاهی اوقات در محیط های اداری لازم است تا فضای تاریک تری وجود داشته باشد تا به کمک آن بازده و راندمان کاری افزایش یابد، با کمک پرده های شید تا حدود بسیار زیادی می توانید به این هدف جامه عمل بپوشید و با محدود کردن نور فضای مناسبی برای کار ایجاد کنید.

اما گاهی هم این موضوع برعکس اتفاق می افتد، یعنی پنجره ها در محیط کار طوری قرار گرفته اند که لازم است تا با ایجاد نور بیشتر و کنترل شده، به فضای مناسب تری جهت کارایی بهینه دست یابیم، در این صورت لازم است تا با بالا بردن پرده های شید در حد و اندازه های لازم، نور را میهمان محیط کار و یا فضای داخل خانه کنیم تا حداکثر کارایی و لذت را از آن برده باشیم.

توجه به نکات مورد نظر در خرید پرده های شید اداری به همین موارد خلاصه نمی شود و سایر موارد را در پست بعدی با هم مرور خواهیم کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.