هنگام خرید پرده های اداری باید این موارد را هم لحاظ کنید

هنگام خرید پرده های اداری باید این موارد را هم لحاظ کنید - پرده راد

اگر بخواهید خودتان به خرید پرده های اداری اقدام کنید، باید نکات کلیدی این انتخاب را بدانید تا بتوانید بهترین گزینش را از بین انواع پرده های اداری داشته باشید.

اما طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به فرهنگ کسب و کار و نوع کاری که قرار است در محیط انجام شود و همچنین دیزاینی که برای آن در نظر گرفته شده است، اقدام به انتخاب نوع و جنس و همین طور طرح پرده می نمایند.

در این مطلب در خصوص خرید پرده برای محیط های اداری و نکاتی در این زمینه صحبت خواهیم کرد، که امیدواریم برایتان راه گشا باشد و کمکی هر چند کوچک در این انتخاب مهم و کلیدی به شما بنماید.

هنگام خرید پرده های اداری باید این موارد را هم لحاظ کنید - پرده راد

نکاتی درباره خرید پرده های اداری

پرده های اداری می توانند ظاهر یک دفتر کاری، تجاری  و یا فضای یک شرکت را به شدت تغییر داده و تحت تأثیر خود قرار دهند، با توجه به انتخاب مناسب و یا نامناسب این تغییر ممکن است در جهت مثبت و یا منفی صورت گیرد.

پس باید در این مورد دقت داشته و به مواردی از قبیل آنچه که در زیر گفته می شود، توجه کنید.

هنگام خرید پرده های اداری باید این موارد را هم لحاظ کنید - پرده راد

دقت در عملکرد پرده ها

هر کدام از انواع پرده عملکرد و کارکرد خاص خود را دارند و باید با توجه به شرایط کاری محیط خود و آنچه که از پرده انتظار دارید، یکی از آن ها را بدرستی گزینش کنید.

نوع پرده ای را که انتخاب می کنید باید متناسب با شکل، ابعاد، فُرم و نحوه باز شدن پنجره باشد و همین طور شکل و زوایای اتاق را هم در این گزینش لحاظ کنید، تا در هنگام نصب و استفاده و شکل گیری پرده دچار مشکل نشوید.

این کارکرد پرده به میزان نوری که در محیط کاری به آن نیاز داریم، هم بستگی خواهد داشت و پرده هایی باید انتخاب و خریداری شوند که نیاز ما را به این عامل مهم در هنگام خرید پرده های اداری هم مرتفع کنند.

به عنوان مثال عملکرد پرده های شید رول با پرده های کرکره ای متفاوت است و یا اینکه پرده های لوردراپه با پرده های زبرا و یا سیلوئیت کارکردها و عملکردهای گوناگونی دارند، که باید متناسب با آن ها و با در نظر گرفتن شرایط این پرده ها، برای خرید پرده اداری مناسب خود اقدام کنید.

هنگام خرید پرده های اداری باید این موارد را هم لحاظ کنید - پرده راد

توجه به جنس پارچه

اغلب به سبب رفت و آمدهای زیاد و مراجعه کنندگانی که به محیط های کاری در حال آمد و شد هستند، نیاز است که پرده را از جنس های مقاوم تر تهیه کنید، تا در برابر شستشو و تمیزکاری استقامت خود را حفظ کرده و بتوانید به دفعات آن ها را بشویید و مجدد از آن ها استفاده کنید.

یا اگر دفتر کار و محیط کار شما در کنار خیابان و گذرگاه هایی است که پرده ها زود به زود کثیف و آلوده می شوند و گرد و خاک، دوده و یا چربی زیادی بر روی آن ها می نشیند، پس باید پرده های ویژه ای را (از جنسی که گرد و غبار و چربی را به خود جذب نمی کنند) انتخاب کنید که متناسب با این مکان ها باشند و یا اینکه قابلیت شستشوی بیشتری را داشته باشند.

گاهی اوقات هم با توجه به شرایط محیط به پرده هایی نیاز دارید که به مراقبت و شستشوی کمتری احتیاج دارند و نیاز دائمی به نظافت و تمیزی نخواهند داشت، پس باید پرده هایی با جنس مناسب را در موقع خرید پرده های اداری برای قرارگیری در اینگونه محیط ها انتخاب کنید.

عملکرد پرده - پرده راد

استفاده از رنگ های متناسب و بی نظیر

در فضاهای کاری و اداری اغلب سعی شده تا از رنگ های خنثی برای پوشش درب ها و پنجره ها استفاده شود، چرا که رنگ های خنثی از انعطاف پذیری بیشتری نسبت به محیط پیرامون خود برخوردار هستند.

اما بهتر است برای خرید اینگونه پرده ها رنگ پرده را حتی الامکان هماهنگ با محیط انتخاب کنید تا هارمونی بیشتری با محیط داشته باشند، اگر چه که در برخی موارد استفاده از رنگ های متضاد هم با توجه به تمامی شرایط، جلوه و نمای زیبایی را پدید خواهند آورد.

همچنین می توانید در این انتخاب هوشمندانه از رنگ لوگو و برند شرکت خود هم کمک بگیرید و از یکی یا چند رنگ ان برای انتخاب رنگ پرده ها استفاده کنید، تا بدین وسیله جذابیت بیشتری به فضا بخشیده و آرم شرکت را هم برای معرفی بیشتر در پرده ها، به بهترین شکلی به نمایش درآورید.

باز هم یادآوری می کنیم که آنچه در این رنگ آمیزی و بازی رنگ ها مهم است، بوجود آوردن حس خوب و دلپذیر و احساس شادابی و تولید انرژی بیشتر در کارکنان است، که روانشناسی و شناخت رنگ ها و ترکیب آن ها با یکدیگر، دخالت زیادی در آن خواهد داشت.

برای خرید پرده های اداری تنها به همین موارد بسنده نمی شود و موارد دیگری را هم باید در رابطه با آن لحاظ کنید که اگر در پست بعدی با ما همراه باشید آن ها را هم با شما در میان خواهیم گذاشت.

اگر خرید، سفارش و نصب پرده های اداری خود را به پرده ی راد بسپارید، حتماً و مطمئناً از این خرید راضی خواهید بود.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرده های شیک و مدرن در سال ۲۰۲۰

یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی پرده ها هستند، با این حال معمولا در آخر اتمام کار دیزاین داخلی به آنها توجه می شود، در حالی که پرده ها نقش مهمی در تنظیم نور محیط، هماهنگی با مبلمان منزل و حتی هماهنگی با محیط بیرون از پنجره دارند.
یک پرده مناسب می تواند محیط داخلی منزل یا هر مکان دیگری که در آن هستیم، چشم نواز و دلپذیر کند.