پرده اداری

همان طور که می دانید، پرده اداری تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و زیبایی محیط های اداری دارد و انتخاب درست و اصولی آن نه تنها باعث ارتقاء سطح دکوراسیون محیط شما می شود، بلکه تاثیر مستقیم در راندمان کاری پرسنل نیز دارد. در این قسمت پنج ویژگی که یک پرده اداری خوب باید آن ها را داشته باشد را عنوان و بررسی کرده ایم.

نمونه کار های پرده اداری شرکت پرده راد

در ویدیو زیر پروژه های انجام شده پرده اداری توسط شرکت پرده راد که برای دانشگاه تهران، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شرکت زر ماکارون، شرکت LG، شرکت هیمالیا، شرکت سامسونگ، شهرداری تهران، شهرداری لواسان، بانک سینا، بانک شهر، بانک ملت، بانک حکمت ایرانیان، بانک ملی و … انجام شده است را می‌توانید ببینید:

مدل و رنگ بندی متناسب با فضا در پرده اداری

تمام افرادی که به دنبال طراحی دکوراسیون محل کارشان با استفاده از بهترین و هماهنگ ترین عناصر هستند، برای خرید این عناصر نهایت دقت را به کار می گیرند تا محصول مطابق با سلیقه شان را پیدا کنند. در انتخاب پرده اداری، انتخاب مدل و طرح موردنظر خریدار که با فضای اداری بیشترین هماهنگی را داشته باشد، نقطه شروع طراحی دکوراسیون اداری است. برای انتخاب پرده اداری گزینه های زیادی روی میز است. پرده های کرکره ای، پرده کرکره ای زبرا، پرده های لوردراپه و … همگی از جمله معروف ترین مدل های پرده هستند که در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشند. بنابراین اولین ویژگی در انتخاب پرده اداری، مدل و رنگ بندی متناسب با فضای اداری است.

پرده اداری

متناسب با نظر کارمندان

بیشترین حضور در فضاهای اداری مربوط به کارمندان است. نتایج تحقیقات پژوهشگران اثبات کرده که محیط کاری تاثیر مستقیمی روی آسایش و آرامش کارمندان داشته و اگر دکوراسیون محیط اداره شما به خوبی و به درستی چیده شود، ساعت کاری مفید کارمندان شما افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین در انتخاب یک پرده اداری خوب، حتما نظر کارمندان خود را در این رابطه بپرسید. یکی از ویژگی های پرده اداری خوب، مطابقت مدل و رنگ آن با نظر کارمندان است.

هماهنگی با سایر عناصر محیط

بهتر است پرده ای که برای دکوراسیون اداری تان انتخاب می کنید، با فضا و رنگ های موجود در محیط و البته پوشش کارمندان اداره هماهنگی خوبی داشته باشید. انتخاب پرده صحیح به ارتقاء سطح زیبایی شناسی محیط کمک زیادی کرده و می تواند باعث افزایش راندمان کاری پرسنل شود.

پرده اداری پلیسه

پوشش کامل و حفظ محیط

پوشش کامل و حفظ محیط از هر گونه عامل خارجی، ویژگی دیگر یک پرده اداری خوب و متناسب است. به همین دلیل در هنگام انتخاب پرده اداری، حتما توجه داشته باشید که این پرده بتواند از ورود نور خورشید به فضای داخلی به خوبی جلوگیری کرده و با تنظیم حالت های مختلف آن بتوان میزان نور و دید بیرونی را تعیین کرد.

قیمت مناسب

برای بسیار از صاحب کارها، سرمایه گذاری و بودجه ای که برای انتخاب پرده در نظر دارند مهم ترین عامل در انتخاب پرده اداری شان است. یکی دیگر از ویژگی های پرده خوب، قیمت پایین آن در کنار کاربردی بودن آن است. به طوری که با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازدهی را برایتان به همراه داشته باشد.

قیمت پرده های اداری

برای بسیار از صاحب کارها، سرمایه گذاری و بودجه ای که برای انتخاب پرده در نظر دارند مهم ترین عامل در انتخاب پرده اداری شان است. یکی دیگر از ویژگی های پرده خوب، قیمت پایین آن در کنار کاربردی بودن آن است. به طوری که با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازدهی را برایتان به همراه داشته باشد.

پرده اداری لوردراپه

اگر شما هم جزو کسانی باشید که برای دکوراسیون محل کارتان ارزش زیادی قائل بوده و به دنبال انتخاب بهترین پرده اداری هستید، حتما نام پرده لوردراپه اداری را شنیده اید. انتخاب صحیح و اصولی پرده برای دکوراسیون داخلی هر محیط اداری بسیار اهمیت دارد و شاید توجه نیمی از افراد داخل محیط از جمله کارمندان، ارباب رجوع و غیره را به خود جلب می‌ کند. از این رو اینکه چه نوع پرده ای را با چه سبکی انتخاب کنید، بسیار حائز اهمیت است چرا که این انتخاب هم می تواند باعث زیبایی محیط اداری تان شده و هم می تواند نظم و ترتیب دکوراسیون آن را برهم بزند. پرده لوردراپه اداری انتخابی است که بیشتر مدیران اداری آن را برای محیط اداری شان دارند.

این نوع پرده شما را هم از لحاظ مدرن و شیک بودن و هم از لحاظ کلاسیک بودن بسیار غنی و فوق العاده می‌ کند. همچنین از آنجایی که این نوع پرده ‌ها روی یک ریل آلومینیومی قرار دارند، جلوه بسیار خوبی به پنجره های اداری داده و به راحتی باز و بسته می شوند. اگر به دنبال ماجراجویی بیشتری در انتخاب پرده اداری هستید، می توانید برای زیبایی هر چه بیشتر این نوع پرده‌ ها از اشکال و تصاویر خاص و مرتبط با محیط استفاده کنید.

پرده لوردراپه

پرده اداری لوردراپه چه ویژگی های متمایزی دارد؟

پرده لوردراپه اداری دارای ویژگی های جذابی است که آن را نسبت به سایر پرده ها متمایز و برتر می کند. به برخی از این ویژگی ها در این قسمت اشاره کرده ایم:

  • این نوع پرده ها در ابعاد و طرح و رنگ های مختلفی ساخته می شود؛ به همین دلیل افرادی که قصد دارند رنگ و طرح های مختلف را ببینند و با مقایسه آن ها بهترین انتخاب را داشته باشند، می توانند در میان صدها مدل لوردراپه اداری انتخاب خود را داشته باشند.
  • لوردراپه اداری دارای قابلیت جمع شدن و سایه روشن می باشد و هر موقع که نیاز به جمع شدن آن بود، می توانید به راحتی هرچه تمام تر آن را جمع و یا به حالت سایه روشن درآورید.
  • شستشوی پرده ها مورد دیگری است که بسیاری از مدیران اداری روی آن حساس اند. لوردراپه اداری به راحتی شسته شده و تمیز کردن کار چند دقیقه است.
  • نصب آسان لوردراپه اداری به شما اجازه می دهد در کمترین زمان آن را در محیط اداری تان پیاده سازی و اجرا کنید. این نوع پرده بر خلاف پرده های دیگر نیازی به تجهیزات خاص نصب نداشته و به سادگی نصب می شود.
  • پرده لوردراپه اداری یک پرده عالی مناسب برای سازمان ها، دفاتر اداری و شرکت هاست. اگر به دنبال یک محصول فوق العاده باکیفیت و پرفروش برای پرده اداری هستید، لوردراپه اداری را فراموش نکنید.

خرید پرده لوردراپه

برای خرید پرده لوردراپه ابتدا باید به نوع پوشش و سبک محیط اداری تان نگاه کنید. از آن جایی که محیط های اداری و سازمانی هر کدام حس و حال مخصوص خود را دارند، باید ابتدا ببینید این پرده را برای کدام محیط می خواهید و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید. علاوه بر این، از پرده لوردراپه در دکوراسیون خانه نیز استفاده می شود. بنابراین اگر برای اتاق نشیمن خانه تان قصد خرید پرده لوردراپه را دارید، باید به رنگ و سبک اتاق نشیمن منزل تان نگاه کرده و پرده را با عناصری مثل فرش و رنگ دیوار ها ست کنید.

نصب پرده اداری

همان طور که بارها و بارها گفتیم، پرده ها از اجزای ثابت در دکوراسیون داخلی هر محیطی هستند. از محیط های مسکونی و تجاری گرفته تا محیط های اداری، همگی نیاز به پرده ای دارند که فضای داخلی محیط را پوشش داده و زیبایی منحصر به فردی به آن ببخشد. امروزه پرده ها در انواع گوناگونی ارائه می شوند و این گوناگونی باعث شده روش های نصب هر کدام با دیگری متفاوت باشد. پرده هایی مثل پرده کرکره ای، پرده زبرا و پرده لوردراپه ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای زیباسازی محیط های اداری است. بنابراین اگر قصد تغییر دکوراسیون را دارید ولی با محدودیت بودجه روبرو هستید، پیشنهاد ما این است که از انواع پرده های ساده و لوردراپه استفاده کنید. برای نصب پرده هایی مثل پرده لودراپه، باید از متخصصین این حوزه کمک بگیرید. قیمت نصب پرده لودراپه در مقایسه با سایر هزینه های دکوراسیون اداری بسیار مناسب تر و متعادل تر است.

پرده مناسب برای اداره

اگر سری به بازار پرده ها بزنید، صدها مدل مختلف را مشاهده خواهید کرد که طرح ها و قیمت های متنوعی دارند. در این میان، بعضی پرده ها برای منزل، بعضی برای اتاق خواب کودکان و بعضی هم برای اداره جات مناسب هستند. در بازار این محصول، پرده های متنوعی برای اداره و دفتر کار وجود دارد که شما با توجه به سلیقه شخصی و چیدمان دکوراسیون شرکت تان می توانید آن ها را انتخاب و خریداری نمایید. پرده های اداری انواع مختلفی دارند و اگر بخواهیم معروف ترین آن ها را نام ببریم می توان به پرده کرکره چوبی، پرده های شید رول، پرده کرکره زبرا، پرده لوردراپه، پرده پلیسه و پرده کرکره فلزی اشاره کرد. برای مشاهده همه این محصولات به لینک خرید پرده مراجعه کنید.

انواع پرده اداری

پرده اداری انواع مختلفی دارد که هر کدام برای محیط های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در این قسمت به معرفی ۵ مدل پرده اداری پرداختیم.

پرده کرکره اداری چوبی

این نوع پرده تقریبا جزو اولین مدل های پرده اداری بوده و می توان آن را یکی از قدیمی ترین مدل های پرده اداری به حساب آورد. این نوع پرده در پهنای تیغه های مختلف و با رنگهای مختلفی در بازار عرضه می شود و شما با توجه به چیدمان شرکت تان و با در نظر گرفتن ترکیب رنگ های دکوراسیون با کمی سلیقه به خرج دادن بهترین مدل آن را انتخاب کنید. برای ساخت پرده های اداری چوبی معمولا از چوب بامبو استفاده می شود. چوب بامبو زیبایی و جذابیت خاصی داره و از لحاظ میزان مقاومت نیز دارای مقاومت بالایی است.

کرکره چوبی

پرده شید اداری

پرده های شید رول نوع دیگری از پرده های اداری است که معمولا برای پنجره هایی که اندازه آن ها بزرگ است استفاده می شود. این نوع پرده با پایین آمدنش یک صفحه شفاف را در فضا ایجاد می کند که می توان این صفحه را با طرح های دلخواه با توجه به دکوراسیون محیط اداری چاپ نمود. بنابراین این نوع پرده برای دکوراسیون هایی که کارفرما قصد دارد ماجراجویی بیشتری در آن کرده و از طرح های خاص متناسب با شرکت استفاده نماید، بسیار مناسب است.

پرده کرکره زبرا اداری

پرده های کرکره ای زبرا نوع دیگری از پرده اداری است که از دو اسلاید پارچه به صورت نوار افقی تشکیل شده و به صورت غلتکی می توان نور آن را تنظیم کرد. با استفاده از این نوع پرده می توانید فضایی کاملا شخصی و جذاب برای خود ایجاد کرده و حالت سایه روشن زیبایی را به محیط اداری تان اضافه کنید.

پرده کرکره لوردراپه اداری

پرده کرکره ای لوردراپه، معروف ترین و پرکاربردترین نوع پرده های اداری است که اسلاید های آن به صورت عمودی می باشد. از این نوع پرده معمولا برای محیط های وسیع استفاده شده و با رنگ های متنوعی که دارد، قابلیت هماهنگی با تمام دکوراسیون ها را دارا می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این نوع پرده می توان به چاپ تصویر دلخواه روی آن، رنگ های بی شمار و قابلیت نصب به صورت دستی و ریموت کنترلی اشاره کرد.

پرده لوردراپه

خرید پرده اداری

خرید پرده اداری که علاوه بر زیبایی و جذابیت، باعث حفظ حریم خصوصی و محیط داخلی از عوامل بیرونی شود تاثیر زیادی در افزایش راندمان کاری و مدرن تر دیده شدن فضا دارد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد دارید از مدل های مختلف پرده اداری دیدن کرده و طرح مورد نیاز خود را خریداری کنید، با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰ تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

فرم تماس

همچنین شما میتوانید اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت کرده تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

۳۰ دیدگاه
۲۸ تیر ۱۳۹۹

عالی

۲۸ تیر ۱۳۹۹

بسیار مقاله عالی بود!موفق باشید!

۲۹ تیر ۱۳۹۹

مطالب بسیار مفید و عالی بود

۲۹ تیر ۱۳۹۹

سلام قیمت پرده اداری در اندازه ۲متر در ۳ متر چند میشه؟

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام برای اطلاع از قیمت ها و تماس با کارشناسان فروش تماس بگیرید.
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷

۳۰ تیر ۱۳۹۹

کارتون حرف نداره

۳۰ تیر ۱۳۹۹

مقاله جامعی بود و نمونه کار های پرده اداری تون واقعا عالیه
موفق باشید 🌹

۳۰ تیر ۱۳۹۹

ممنون دوست عزیز

۳۰ تیر ۱۳۹۹

خلاقانه و مفید

۳۰ تیر ۱۳۹۹

نظر لطف شماست

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام تعرفه پرده ها در حال حاضر به چه صورت است و آبا نصب این پرده ها در محل رایگان هستش ؟؟

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام میلاد عزیز
برای تماس با بخش فروش و کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰ تماس حاصل فرمایید

۳۰ تیر ۱۳۹۹

مقاله عالی بود ، سپاس فراوان!

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام و خسته نباشید
ممنون از مطالب خوبتون
ما مستاجر هستیم و معلوم نیست زیاد توی جایی که اجاره کردیم بمونیم، می خواستم نوعی رو به من معرفی کنید که هم هزینه هاش زیاد نباش و هم این که یه جورایی قابل جابه جایی هم باشه
ممنونم

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز
برای تماس با کارشناسان پرده راد و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

۳۱ تیر ۱۳۹۹

سلام
محصولات شما گارانتی هم داره؟
چه مدت ؟

۳۱ تیر ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز
برای اطلاع از قیمت ها و شرایط و ارتباط با کارشناسان ما با شماره زیر تماس بگیرید
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

با تشکر

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام قیمت پرده زیرا با طرح ساده برای اداره با متراژ بالا چقدره؟

۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام بزرگوار
برای اطلاع از قیمت انواع پرده ها با شماره زیر تماس بگیرید
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

۱۵ مرداد ۱۳۹۹

سلام
نمونه کارهای بیشتری برای پرده اداری دارید؟

۱۶ مرداد ۱۳۹۹

با سلام؛
بله در حال ساخت یک گالری جامع برای نمونه کارهای بیشتر هستیم.
ولی شما برای اطمینان حاصل کردن و مشاوره در خصوص انتخاب پرده اداری با شماره: ۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۶ مرداد ۱۳۹۹

امکان شستشوی پرده با ماشین لباسشویی هست؟

۱۶ مرداد ۱۳۹۹

سلام
بستگی به نوع پرده دارد.
ما یکسری مقاله جامع در خصوص شستشوی پرده داریم که میتوانید از آنها استفاده کنید:
https://radparde.com/%d8%b4%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d8%b4%d9%88%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87/

۱۶ مرداد ۱۳۹۹

یه سایت فوق العاده برای پرده اداری
مرسی از پاسخ گویی و مشاوره عالی

۱۶ مرداد ۱۳۹۹

ممنون شما لطف دارید.

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

مقاله کامل و جامعی بود و همینطور نمونه کارهاتون

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

جنس پرده های اداره از چی هست؟

۱۹ مرداد ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز میتونید با واحد کارشناسی تماس داشته باشید
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

۱۸ مرداد ۱۳۹۹

پرده کرکره لوردراپه
قیمتش چقدره؟

۱۹ مرداد ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز
شما میتونید با شماره زیر و بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید
۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سایر مطالب پیشنهادی:

خصوصیات پرده بیمارستانی

خصوصیات پرده بیمارستانی چیست؟ * خصوصیات پرده بیمارستانی چیست؟ پژوهش‌ها و تحقیقات نشان داده است که پرده ها محلی امن برای رشد و نمو انواع

خرید پرده زبرا به چه علت؟

اطلاعاتی راجع به پرده زبرا برای خرید خرید پرده زبرا : پرده زبرا یکی از انواع مختلف مدل‌های پرده می‌باشد که در شکل‌های مختلف (ریلی، کرکره‌ای و