راهنمای دکوراسیون و پرده برای استارت آپ ها

مقدمه:

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین عوامل پویایی مغز پویایی محیط است. لذا است که مهم است در دفتر کار خود از چه نوع دکوراسیونی و چه نوع پرده ای استفاده می‌کنید. این مقاله بدون شک کامل ترین راهنما های دکوراسیون برای دفتر کار و استارت آپ خواهد بود. به شما نحوه‌ی انتخاب دکوراسیون و پرده برای استارآپ ها را آموزش می‌دهیم.

با ما همراه باشید…

وبسایت http://www.ameradnan.com در خصوص ارتباط دکوراسیون با رفتار انسان می‌نویسد

دکوراسیون داخلی ترکیبی کامل از علم و هنر است. طراحان داخلی از هوش، خلاقیت و تخصص فنی خود برای ارائه راه حل به مشتریان خود استفاده می کنند. طراحی داخلی مناسب به افزایش کیفیت زندگی کمک می کند. طبق گفته کارشناسان، آیا این موضوع مربوط به محل خانه شما و یا محل کار شماست، همیشه تاثیر زیادی بر نگرش افراد زندگی می کند و یا در آن کار می کنند. آمر ادان، یکی از برجسته معماران و طراحان داخلی در پاکستان، معتقد است که تم رنگ داخلی یک محل کار به میزان قابل توجهی بر کارایی کارکنان تاثیر می گذارد؛ در حالی که آن را به دکور خانه داخلی می آید، آن را نیز بر رفتار و خلق و خوی مردم در آن زندگی می کنند. بنابراین ارتباط عمیق بین دکوراسیون داخلی و رفتار انسان، هرگز نمی تواند انکار شود…

همانطور که مشخص است همگان بر تاثیر مستقیم دکور و ضمیر ناخودآگاه انسان معترفند.

استارت‌آپ ها یکی از پویا ترین سیستم های اداری ایران هستند. این پویایی و تحرک بخاطر حس تیم بودن شکل گرفته است. و اینکه هر حلقه از تیم با تمام قوا تلاش میکند تا بتواند در حیطه‌ی خود شرکت را به سطحی بالا برساند تا کل شرکت با هم ارتقا یابد.

به این منظور ضروری بودن یک دکور پویا نیز برای تداوم این حس می‌شود.

پرده برای استارت آپ
تصویر اختصاصی از پروژه های انجام شده توسط پرده راد

رفع مشکل جای کوچک

معمولا استارت آپ ها در هنگام شروع کسب و کار خود از محیط های کوچک و یا حتی خانه ها شروع به کار میکنند لذا باید به فکر ترفند هایی بود که بتواند این کوچک بودن فضا و احساس تنگی آن را به حس طراوت تبدیل بکند. ( انتخاب پرده برای استارت آپ … )

نوردهی : هیچگاه از نور طببعی غافل نشوید. هیچگاه نور های مصنوعی مانند مهتابی ها و لامپ ها نمی‌توانند مثل خورشید باشند. نور آفتاب عی رقم اینکه روشنایی خوبی دارد با کنترل صحیح آن میتوان از آن به عنوان یک محرک حسی استفاده کرد، زیرا بهترین نور نور آفتاب است. اگر هم محل کاری شما نور لازم را ندارد نوردهی آن طبق تحقیقات انجام شده باید از ۷۰ درصد نور سفید و ۳۰ درصد نور زرد تشکیل شده باشد. این قضیه برای خورشید هم صدق میکند برای اینکه آفتاب کمی زردیِ بیشتری دارد پس باید با انتخاب پرده ای آن را کنترل کرد.

فضای سبز: اگر جای شما کم هم هست حتما سعی کنید که از گل و گلدان های سبز و گلدار استفده بکنید. گل و گیاه علاوه بر افزایش اکسیژن محیط و شادابی آن موجب طراوت و اعتدال دما و رطوبت نیز می‌شوند. برای خرید گل و گیاه میتوانید به بازار بزرگ گل و گیاه محلاتی بروید و با قیمتی حدود یک سوم قیمت گل فروشی های بیرون گیاه تهیه کنید (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

فضای کافی: اصلا به دبال شلوغ کردن محل کار خود نباشید سعی کنید دکور را کاملا باز بچینید و از حداقل تیر و تخته استفاده کنید. فکر رنگ های تیره را هم از سر خود دور بریزید که به شدت باعث القای حس تنگی در محیط می‌شوند.

فضای بایگانی فراموش نشود: همیشه جایی را برای سازماندهی اسناد و مدارک و… در شرکت یا دفتر خود قرار بدهید تا هم میزکار ها مرتب بمانند و هم دسترسی به آن ها سریعتر باشد.

رنگ سازمانی: قائدتا استارت‌اپ شما یک پالت رنگی خاص خود را دارد. هویت بصری از مهم ترین المان های یک شرکت است. سعی کنید تمام تم خود را بر اساس رنگ سازمانی خود سر و سامان دهید. این اتفاق به بازدهی شرکت شما کمک خواهد کرد.

انتخاب پرده برای استارت آپ

پرده یک المان مهم در دکوراسیون است. و این خلا همیشه در شرکت ها حس می‌شود که پرده‌های آنان با پرده های اتاق خواب تفاوتی ندارد. در صورتی که شرکت هویت خود را دارد.

چاپ کردن هویت بصری: شما به پرده ای نیاز دارید که بتوانید حداقل لوگوی خود را در آن داشته باشید.

تنظیم نور: همانطور که گفته شد باید نسبت ۷۰ به ۳۰ رعایت شود

رنگ های شاداب: استفاده از پرده باید هوشمندانه و بر اساس روانشناسی رنگ باشد.

قابلیت شستشو: پرده های محیط کار باید بسیار آسان و سریع قابلیت تمیز شدن و پاک شدن را داشته باشند (کسب اطلاعات بیشتر راجع به شست و شو)

پرده چاپی مناسب برای شرکت ها
تصویر اختصاصی از پروژه های انجام شده توسط پرده راد

اما چه پرده ای مناسب است؟

جواب ما پرده اداری است

برای مشاهده‌ی پیشنهادات ما در خصوص انتخاب پرده به این صفحه بروید

https://radparde.com/%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c/

و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

در اولین فرصت از مکان شما بازدید خواهیم کرد

پرده راد اولین تولید کننده‌ی پرده ادری مدرن – دکوراتیو در ایران

به اشتراک بگذارید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.