پرده زبرا آشپزخانه

پرده ی زبرا مطابق با اکثر دکوراسیون آشپزخانه

یکی از پر طرفدار ترین انواع پرده برای آشپزخانه، پرده های ساده در دو نوع ریلی و پلیسه ای هستند . برخی از دکوراتور ها به خاطر سبک و دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهند از مدل پرده ساده و بدون نقوش خاصی استفاده کنند.

می شود این پرده های ساده را به صورت پلیسه دوخت چرا که زمان زیادی است با وجود ورود مدل های جدید پرده های آشپزخانه، پرده های پلیسه ای به دلیل به روز بودن محبوبیت بیشتری دارند.

در این میان با ورود پرده زبرا آشپزخانه بسیاری از طراحان به این نوع از پرده برای دکوراسیون آشپزخانه روی آوردن.

از مزایا و قابلیت های پرده زبرا آشپزخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

. وجود تنوع در طرح و رنگ که این پرده را برای اکثر دکوراسیون ها از دکور اتاق کودک گرفته تا حتی انتخاب پرده اداری، مناسب کرده است.

  • استفاده و کارآیی مناسب این پرده
  • شستوشوی آسان
  • کیفیت و دوام بالای این نوع از پرده
  • پرده زبرا آشپزخانه را می توان کاملا جمع کرد و استفاده حداکثری از نور محیط از مزایای انتخاب این نوع پرده است.
  • هم چنین اگر فضای بیرونی آشپزخانه ی شما منظره ی زیبایی نیست با پرده زبرا آشپزخانه می توان به راحتی آن را پوشاند.
پرده زیرا آشپزخانه
طرح پرده زیرا آشپزخانه

پرده زبرا

از انواع پرده های مورد استفاده در دکوراسیون آشپزخانه جز مواردی که ذکر کردیم همچنین می توان  انواع پرده های زیر را نام برد.

پرده آشپزخانه کلاسیک؛ اگر آشپزخانه ای دارای مبلمان در کنار کابینت های طرح کلاسیک کار شده است بهتر است از پرده آشپزخانه به سبک کلاسیک که شامل طرح و جنس پارچه های زیبا و پر زرق و برق چند لایه و روی هم و دارای آویز و منگوله است، استفاده شود.

یک نوع پرده ی دیگر که ساده تر از انواع معمولی پرده های آشپزخانه است با نوع دوخت خاص خود سبب می شود که به راحتی به سمت بالا جمع شود.

پرده های آشپزخانه توری و نیمه توری که امکان استفاده حداکثری از نور آفتاب را به ما میده.

همینطور پرده های آشپزخانه در طرح های گل گلی، راه راهی، شطرنجی و حیوانات بسیار در دکوراسیون آشپزخانه استفاده می شوند.

برای اطلاع از شرایط فروش پرده زبرا کلیک کنید

پرده ی زبرا انتخاب خانم خونه

در بسیاری از خانه ها اکثرا خانم خونه هر چند وقت یک بار دکور خانه را برای عوض شدن روحیه و به روز شدن و تغییر و تحول با متد روز، تغییر می دهد.

بسته به سطح مالی خانواده ها هر چند وقت یک بار دکوراسیون خانه از جابجا کردن وسایل تا هزینه کردن برای کمک گرفتن از یک طراح دکوراسیون داخلی متغیر است.

معمولا اولین چیزی که در تغییر دکوراسیون خانه مورد نظر است، پرده ی خانه مخصوصا پرده ی آشپزخانه است.

در میان انواع پرده های آشپزخانه با ورود پرده های زبرا به بازار، با توجه به کارآیی و قابلیت های منحصر به فرد و فوق العاده این پرده مورد استقبال ویژه ای قرار گرفت.

پرده زبرا آشپزخانه یکی از بهترین انتخاب های دکوراسیون برای آشپزخانه است و اخیرا همه ی ما شاهد وجود این نوع پرده در خانه های دوستان و آشنایان مخصوصا در قسمت آشپزخانه بوده ایم.

پرده زبرا آشپزخانه  با توجه به وجود تنوع در طرح و رنگ های  مختلف مطابق با دکوراسیون اکثر خانه ها است، همچنین قیمت مناسب با توجه به کارآیی این پرده آن را نه تنها انتخابی مناسب برای طراحان دکوراسیون بلکه تقریبا اکثر خانم های خانه دار کرده است.

پرده زبرا

انتخاب پرده زبرا برای آشپزخانه ادارات

این پرده همچنین انتخابی مناسب برای پرده اداری است، زیرا کنترل پرده زبرا به دو روش دستی و همینطور با کنترل از راه دور امکان پذیر است.

– حالت دستی

در این روش با استفاده از نوارهای کناری پرده میتوانید نور محیط را تنظیم نمایید.

– حالت موتوری با کنترل از راه دور

با یک ریموت کنترل از راه دور مجهز به یک موتور الکتریکی ظریف و کوچک که با آن می توان از فاصله دور عمل بالا و پایین و سایه روشن کردن را بوسیله حرکات لایه های موازی روی هم پرده زبرا بصورت خودکار به عمل رساند. در این وضعیت با استفاده از ریموت میتوان به آسانی از انواع حالت های پرده زبرا استفاده نمود و نور محیط را کنترل کرد.

در گذشته از همان کرکره ‌ها بیشتر برای پرده های پوشش برای پنجره‌ ها در قسمت ‌های اداری و تجاری استفاده می ‌شده ولی به تدریج به دلیل طراحی زیبا و تنوع در رنگ و شکل از جدیدا از پرده زبرا برای پوشش پرده اداری استفاده می ‌شود.

شرکت پرده راد مبتکر پرده های اداری مدرن – دکوراتیو در ایران است؛ برای آشنایی با پرده اداری کلیک کنید.

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۳۶۷۷۷۰

به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.