معرفی بیشتر مزایای پرده ی سان اسکرین

معرفی بیشتر مزایای پرده ی سان اسکرین - پرده راد

یکی از مزایای پرده ی سان اسکرین مراقبت از افراد و وسایل در برابر تابش اشعه های مضر نور خورشید است! که امروزه و در عصر حاضر نیاز بیشتری بدان احساس می شود.

اما این مزیت ها به همین یک مورد خلاصه نمی شود و قرار است در این مطلب با برخی دیگر از مزایای این پرده آشنا شویم و مطالبی را در این باره بیاموزیم.

دیگر مزایای پرده ی سان اسکرین

در حال حاضر طراحی جدید ساختمان ها با پنجره های بزرگ، معماری مدرن و داشتن شیشه های زیاد و یکدست، با تمام جذابیت و زیبایی که دارند، مشکلاتی را با خود به همراه آورده است.

یکی از آن ها تابش آزار دهنده نور خورشید در طول ساعاتی از روز است که اتفاقاً ساعات کاری هم محسوب می شوند و ما احتیاج بیشتری به تمرکز و آرامش داریم.

اما این مسئله با کمک پرده های سان اسکرین حل شده است و شما می توانید علاوه بر استفاده از دیگر مزایای بیشمار آن، از ویژگی ورود مناسب و استاندارد نور، بویژه در فضاهای شیشه ای بهره ببرید.

ولی از دیگر مزایای این پرده می توان به موارد زیر هم اشاره ای داشت.

معرفی بیشتر مزایای پرده ی سان اسکرین - پرده راد

تلفیقی از سادگی و زیبایی

پرده های شید سان اسکرین با اینکه ظاهری بسیار ساده دارند، اما زیبا، شیک و مدرن هستند، ضمن اینکه بسیار کاربردی بوده و می توانند رضایت خاطر افراد را به سبب جمیع شرایط فراهم آورند.

تنوع بالا در رنگ

از دیگر مزایای پرده ی سان اسکرین این است که این پرده ها را می توانید هم بصورت ساده و هم بصورت بافت دار و یا طرح دار، متناسب با دکوراسیون خود تهیه کرده و با انتخاب درست، از تماشای آن بر روی پنجره ها لذت ببرید.

هر کدام از انواع این پرده ها داری تنوع و رنگ بندی های متعدد و فراوانی است که نسبت به فرم دکوراسیون و با توجه به سلیقه ی شخصی خود می توانید یکی از آن ها را برای پوشش پنجره ها برگزینید.

دارای دو مدل دستی و اتوماتیک

این پرده ها در دو نوع دستی و موتوری و یا اتوماتیک به بازار عرضه می شوند، که نوع دستی آن باید با کمک طناب و یا زنجیر متصل به پرده، از نزدیک کنترل شده و با کمک آن پرده را به سمت بالا و یا پایین هدایت کنید.

در نوع اتوماتیک آن، افراد می توانند اجازه ی دسترسی و هدایت پرده را به کمک ریموت کنترل و یا موبایل و از طریق اتصال به سیستم هوشمند، داشته باشند، که مسلماً در این مدل رفاه و امنیت بیشتری را هم خواهند داشت.

معرفی بیشتر مزایای پرده ی سان اسکرین - پرده راد

نصب ساده و آسان

بعد از انتخاب و با در نظر گرفتن مزایای پرده ی سان اسکرین و خرید آنچه که می خواهید، به راحتی و سادگی می توانید آن را بر روی دیوار و یا بصورت سقفی بر روی سقف، نصب کنید.

اگر اطلاعات کمی از طریقه ی نصب پرده داشته باشید، حتی خودتان هم می توانید مبادرت به نصب نموده و با کمی صبر و حوصله و البته دقت، پرده را بر روی سقف و یا دیوار نصب کنید.

اشغال حداقلی فضا

این پرده ها همانقدر که ساده و راحت نصب می شوند، به همان اندازه هم ساده جمع شده و جای بسیار کمی را اشغال خواهند کرد.

هنگام جمع شدن، کل این پرده در قابی تقریباً ده سانتی جای گرفته و حداکثر فضایی را که به خود اختصاص خواهد داد، همین قاب ده سانتی خواهد بود، در نتیجه برای آپارتمان های کوچک با متراژهای محدود یکی از ایده آل ترین پرده ها برای نصب خواهد بود.

معرفی بیشتر مزایای پرده ی سان اسکرین - پرده راد

قابل استفاده در هر مکانی!

شید سان اسکرین پرده ی بسیار کاربردی و جالبی است، چون با جنس و فرم ساده ای که دارد و به جهت کنترل نور و میدان دید وسیعی که ایجاد می کند و حفظ ویو، می توانید آن را در ویلاها، پنت هاوس، برج های بلند و کلاً ساختمان هایی که نمای شیشه ای دارند، به زیبایی هر چه تمام تر استفاده کنید.

از مهمترین مزایای پرده ی سان اسکرین این است که این پرده ها حتی در صورت آویخته شدن هم، هیچگاه از مقدار و میدان دید شما نکاسته و زیبایی و جذابیت مناظر روبروی شما را کم نخواهند کرد.

علاوه بر اینکه این پرده ها می توانند یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها برای فضاهای اداری و تجاری، آموزشگاه ها، رستوران ها، هتل ها، سالن های ورزشی، بیمارستان ها و فضاهای مسکونی و… کلیه جاهایی باشند که نیاز به پرده با نور کافی و دید مناسب دارند.

باز هم با همه ی مزایایی که برای این پرده ی زیبا و جذاب عنوان کردیم، حق مطلب ادا نشده و در قسمت بعدی به تعداد دیگر از این ویژگی ها، اشاره خواهیم داشت.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.